b_200_150_16777215_0___images_stories_19rik_11_img_4098.jpgb_200_150_16777215_0___images_stories_19rik_11_img_4108.jpg12 листопада відбулось засідання Громадської ради при Перемишлянській райдержадміністрації.

Під час засідання, у якому взяв участь перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Богдан Гуменюк, голова районної ради Роман Андрусишин, заступник голови РДА Іван Шалапський та керівник Перемишлянської районної організації роботодавців - член Громадської ради при Львівській ОДА Наталія Писарчук, обговорювались питання стратегії розвитку району на 2020-2027 роки та обліку земель комерційного характеру і господарських будівель на території району.

 

 

Зокрема йшлося про шляхи залучення інвестицій в економіку району. З метою інформування інвесторів рекомендовано відділу економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму підготувати інформаційні матеріали щодо інвестиційних проєктів та вільних земельних ділянок і оприлюднити в Інтернет мережі.

Окрім цього, члени Громадської ради запланували на наступне засідання запросити представника Перемишлянської  ДПІ, керівників окремих сільських рад та підприємців, які діють на їх території, і заслухати питання сплати податків за землю та орендовані приміщення.

Також під час засідання члени громадської ради обговорювали перспективний план об’єднання територіальних громад Перемишлянського району. У підсумку, було прийняте повторне Звернення Громадської ради до вищого керівництва держави, Мінрегіону та Інституту регіонального розвитку щодо приналежності майбутньої Перемишлянської ОТГ до Львівського району та входження Вишнівчицької, Дунаївської, Чемеринецької та Білецької сільських рад до перемишлянської ОТГ.