_1573741133_613x321.88884016663_3_0.jpeg

«TRAINER`s Guide – доповни свій тренінг» від NFED – Center of non-formal education – проект, який є одним із переможців конкурсу для громадських організацій у межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018-2020 роки у 2019 році.

13 листопада  у Львівському обласному молодіжному центрі відбулась презентація книги-довідника громадського діяча «TRAINER`s Guide – доповни свій тренінг» від NFED – Center of non-formal education.

Це унікальна збірка, яка складається з 3 частин:

  • вправи на командоутворення та цікаві знайомства, які надають можливість дізнаватись більше одне про одного та налаштовувати дружні зв`язки для спільних проектів;
  • вправи – енерджайзери, що дозволяють зняти напругу та відволіктись на певний час та потім з новою енергією продовжувати працювати;
  • про рефлексію та обговорення учасниками отриманої інформації на тренінгу. Ці вправи дозволяють дізнатись більше про їхні емоції, враження та нові відкриття.

Зазначимо, що творці збірки – Арсен Яценко, Дмитро Данчевський та Володимир Соколовський. У межах заходу автори поділилися з присутніми історією створення збірки, яка відтепер буде мотивувати учасників та тренерів, а також буде вдосконалювати їхні навички та уміння.