_1574174831_613x321.49694189602_3_0.jpeg

27-28 листопада на Львівщині відбудеться міжнародний туристичний форум Win With Lion «Перемагай з левом». Про це інформують в управлінні туризму та курортів Львівської ОДА.

Цьогоріч туристичний форум об’єднує усіх гравців туристичної індустрії для розвитку співпраці і партнерства у сфері туризму та розробки нових проектів. Це чудовий майданчик для зустрічей та обговорення експертами туристичної індустрії найсучасніших тенденцій, актуальних питань, викликів та змін, які чекають індустрію туризму.

Зокрема, у другий день форуму, 28 листопада, відбудеться Стратегічна сесія щодо обговорення викликів та можливостей індустрії туризму та ділової гостинності в Україні. У межах Стратегічної сесії розглянуть менеджмент індустрії туризму, обговорять,  як правильно вибудувати комунікацію з усіма гравцями туристичного ринку та презентують Дорожню карту підвищення конкурентоспроможності індустрії туризму України.

На міжнародному туристичному форумі працюватимуть топові спікери індустрії туризму та гостинності з Великобританії, Бельгії, Люксембургу, Нідерландів, Австрії, Польщі, Греції та України:

- Роберт П’ясковський, програмний директор Krakow Festival Office & ICE Kraków, директор Програми «Місто літератури ЮНЕСКО» в Кракові,презентує Краків у міжнародних організаціях;

- Роб Девідсон, керівник і власник консалтингової компанії MICE Knowledge, один із 50 найвпливовіших людей у конференц-індустрії Великобританії;

- Будевейн Бокдам, керівник проектів в Amsterdam&Partners, реалізовує проекти, які здобувають нагороди та викликають широкий резонанс у світовій туристичній спільноті;

- Крістіан Мучлехнер,топ-зірка індустрії гостинності, директор Конференц-бюро Відня (1991-2019);

- Франсуа Лафонт, виконавчий директор Конгрес-Бюро Лексембургу;

- Кшиштоф Целюх, експерт в галузі конференц-індустрії, CMM, CITE, CIS, HMCC, CED, до 2017 р. розвивав та очолював Конгрес-Бюро Польщі Національної Туристичної Організації Польщі та інші.

«Win With Lion - це унікальна платформа, яка збирає лідерів туристичного середовища для співпраці та визначення найуспішніших світових практик для розвитку туристичної індустрії. Особливо актуальним захід є в час стратегічного планування розвитку Львівської області, де туризм є однією із п’яти стратегічних цілей», - зазначає начальник управління туризму та курортів Наталя Табака.

Ознайомитись з програмою форуму можна тут.

Участь у туристичному форумі візьме понад 200 осіб. Захід відбудеться у Міжнародному аеропорті «Львів» ім. Данила Галицького і триватиме два дні.

Організатором Форуму є компанія DikArt Creative Marketing за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, Львівської міської ради та Lviv Convention Bureau, у партнерстві з міжнародною асоціацією European Cities Marketing та Міжнародним аеропортом ім. Данила Галицького «Львів».