_1574686326_613x321.79471343874_3_0.jpeg

Голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні Етьєном де Понсеном, аби узгодити вектори подальшої співпраці.

Участь у зустрічі взяв перший заступник голови Львівської обласної ради Богдан Гагалюк.

В межах зустрічі очільник області привітав Етьєна де Понсена із призначенням та наголосив на важливості співпраці із Францією як на державному, так і на регіональному рівні, а також окреслив основні пріоритети розвитку Львівської області.

«Стабільність в регіоні має бути запорукою економічного розвитку. Залучення іноземних інвестицій у галузь сільського господарства, інформаційних технологій, відновнювальну енергетику, екологію сприятиме динамічному прогресу усіх галузей. Окрім того, відкриття виробничих потужностей із іноземним капіталом дозволить мінімізувати рівень міграції робочої сили», - зазначив Маркіян Мальський.

Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні наголосив на важливості співпраці із Львівською областю та акцентував увагу на реалізації спільних проектів, зокрема у галузі поводження із твердими побутовими відходами.

«Львівщина – важливий регіон для Франції. Як новий Посол розумію, що Україна надзвичайно велика держава, однак має багато метрополій, тож не варто зосереджувати увагу лише на столиці.  Зараз для нас вагомим є проект із будівництва сміттєсортувальної лінії у Львові, адже саме французька компанія була залучена до проекту консультантом», - наголосив Етьєн де Понсен.

Під час розмови сторони також обговорили можливість реалізації концесійних проектів та організацію прес-туру на Львівщину французьких журналістів.

Окрім того, в ході зустрічі підписали протокол про співпрацю між Львівською обласною державною адміністрацією та «Альянс Франсез» м. Львова на 2020 рік із метою започаткування конкретної діяльності, націленої на розвиток співпраці, насамперед у сфері освіти, культури та інформаційного забезпечення.