_1574769245_613x321.76141078838_3_0.jpeg

Сьогодні, 26 листопада, голова Львівської ОДА Маркіян Мальський зустрівся із представниками німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ на чолі з регіональною директоркою Сабіне Мюллер.

Очільник області висловив подяку керівництву GIZ за якісну співпрацю та добрі практики реалізовані на території Львівщини за сприяння німецького товариства.

Відтак, сторони обговорили подальшу взаємодію між Львівською ОДА та GIZ у напрямку інтегрованого розвитку Львова та області, зокрема у питаннях інфраструктури, енергозбереження, освіти тощо.

Зазначимо, що німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ активно працює у Львові з 2009 року.

Стартували з проєктом «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова». Відтак, завдяки проєкту було відреставровано 82 балкони, понад 1000 вікон, 5 сходових і 200 брам, оновлено 16 дворів. У ньому взяло участь понад 2000 квартир.

У вересні 2016 року розпочалась реалізація міжнародного проєкту «U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку». В межах реалізації Програми була здійснена підтримка об’єднаних територіальних громад через проведення різного роду тематичних семінарів, тренінгів, круглих столів, навчальних поїздок.

Окрім цього, ще одним перспективним проєктом є «Інтегрований розвиток міст в Україні». У 2018 році Львів став його учасником. Концепції інтегрованого розвитку впроваджуватимуть також у Чернівцях, Вінниці, Житомирі, Полтаві та Подільському районі Києва з урахуванням потреб всіх провідних сфер міського життя.