_1574773921_613x321.7662835249_3_0.jpeg

Структурні підрозділи до 1 лютого мають напрацювати план заходів щодо зміни підходів до порядку фінансування, аби наступного року показники з виконання бюджету покращились. Відповідне розпорядження сьогодні під час апаратної наради озвучив голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський.

Очільник наголосив на неприпустимості невиконання бюджету, що повторюється з року в рік.

У департамент фінансів мають також подати показники до проекту обласного бюджету на наступний рік та відповідні зміни до галузевих програм.

Посилять роботу також у Державній службі України з питань праці.

«Варто посилити роботу із контролю щодо виплати заробітної плати. Зарплата за офіційними даними з 10 тисяч знизилась до 7, тому в цій ситуації потрібно розібратися. Держпраці мусить зосередити на цьому особливу увагу», - зазначив Маркіян Мальський.

Наповнення бюджету на 65 % залежить під податку на доходи фізичних осіб, а у деяких ОТГ цей показник становить 90%

«Після завершення бюджетного періоду ми повернемося до профільних комісій по тих підприємствах, де зафіксоване падіння офіційної зарплати. У 2020 році ми закладаємо суттєву динаміку збільшення ПДФО, тому всім структурам треба посилити роботу в напрямі збільшення офіційних зарплат», - акцентував перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський.

Окрім того, голова Львівської ОДА дав доручення Головному управлінню державної податкової служби у Львівській області забезпечити у листопаді – грудні виконання планових показників із надходжень податків і зборів до місцевих бюджетів, а керівникам районів виплатити зарплату працівникам бюджетних установ до початку новорічних свят.