_1574863443_613x321.63145809414_3_0.jpeg

У вівторок, 26 листопада, відбувся круглий стіл присвячений Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства».

Участь у круглому столі взяли представники департаменту соціального захисту населення ОДА, департаменту освіти і науки ОДА, служби у справах дітей ОДА, Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, заступник очільника обласної поліції та керівники підрозділів поліції, представники офісу Уповноваженого з прав людини, прокуратури, місцевої влади, соціальних служб, а також представники суб’єктів, які здійснюють заходи із запобігання домашньому насильству в області, який відбувся в Головному управлінні Нацполіції Львівщини.

Учасники заходу обговорили проблематику насильства в сім’ї, досягнення регіону у подоланні домашнього насильства та напрацювали спільний алгоритм дій у протидії цьому негативному явищу.

Додатково: Всеукраїнська акція «16 днів проти гендерно зумовленого насильства», яка триває з 25 грудня до 10 грудня. Дати початку та завершення акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок: 25 листопада - Міжнародний день боротьби з насильством проти жінок, 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом, 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством, 3 грудня – Міжнародний день осіб з інвалідністю, 5 грудня – Міжнародний день волонтера, 6 грудня – річниця інциденту в Монреалі,  10 грудня – Міжнародний день прав людини.