_1574949261_613x321.31471535983_3_0.jpeg

28 листопада, на Львівщині із робочим візитом перебуває міністр інфраструктури України Владислав Криклій. У межах поїздки в облдержадміністрації відбулась робоча нарада під керівництвом міністра та за участі очільника Львівщини Маркіяна Мальського, голови правління АТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова, а також керівників профільних управлінь та відомств.

«Львівська область – одна із найбільших транспортних артерій, яка поєднує нас із Європою. Тому розвиток інфраструктури Львівщини є одним із наших пріоритетних завдань. У нас насправді багато проблем і викликів, які потребують негайного реагування та вирішення. З першого березня ми починаємо велике будівництво по всій Україні – 4000 км доріг буде відновлено у 2020 році. На сьогодні наш рекорд – 134 км дороги, яку ми збудували за 68 днів. Сподіваюсь, що це не межа», - зазначив Владислав Криклій.

Міністр зазначив, що на реконструкцію доріг уряд виділить 73 млрд грн, що більше, ніж у попередні роки на майже 40%.

«Дороги державного та міжнародного значення ремонтуватимемо капітально. Тоді вони служитимуть мінімум 10-15 років без ремонті», - наголосив Владислав Криклій.

Під час наради також наголосили на важливості роботи Державної служби з безпеки на транспорті, новопризначеним головою якої відсьогодні є Олександр Погорілий.

«Будь-який результат буде кращим та ефективнішим, якщо ми працюватимемо спільно», - сказав міністр.

Зосередили увагу присутні на важливості посилення державного контролю за дотриманням законодавства в сфері автомобільних пасажирських перевезень та здійснення габаритно-вагового контролю.

Владислав Криклій також зазначив, що міністерство інфраструктури розробляє проекти концесійних доріг, зокрема, Львів-Стрий, Львів-Тернопіль та Львів-Краковець.

Крім того, у межах наради директор департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло озвучив пропозиції щодо першочергового ремонту об’єктів інфраструктури області, створення транзитного кільця для вантажного транспорту, розбудови прикордонної дорожньої інфраструктури в межах реалізації Договору між Урядом України та Польщі.

Також порушили питання будівництва суміщеної колії у напрямку Львів –Варшава, що дасть можливість розвинути пасажирські перевезення з використанням європейської колії, долучить їх до європейських транспортних коридорів та сприятиме налагодженню тісніших контактів у бізнесі, розвитку туризму та культурних зв’язків.