_1576855196_613x321.77113913583_3_0.jpeg

Упродовж робочого тижня відбулася низка подій, тож давайте пригадаємо їх разом.

1) Чотири нові автобуси передали для діток з особливими освітніми потребами області.

Зокрема, два транспортні засоби отримали заклади міста Львова, а також інклюзивно - ресурсні центри  Сокальського та Пустомитівського районів. Шкільний автобус зі спеціальним обладнанням підвозитиме дітей з обмеженою здатністю до пересування та дітей з особливими освітніми потребами при організації заходів, спрямованих на соціалізацію та формування гармонійного світогляду кожної дитини. Автобуси придбали за кошти державного бюджету у співфінансуванні з місцевим бюджетом.

2) На Львівщині відкрили дві амбулаторії сімейної медицини, а саме  у Золочівському та Пустомитівському районах.

У  селі Пасіки-Зубрицькі, що у Пустомитівському районі запрацювала амбулаторія загальної практики сімейної медицини з житлом для лікарів. Заклад охопить якісними медичними послугами дві з половиною тисячі мешканців із трьох сіл.

На Золочівщині у селі Ремезівці відбулось урочисте відкриття новозбудованої амбулаторії моно практики. Відтепер якісними медичними послугами охоплять майже три тисячі мешканців з 5 сіл: с. Ремезівці, с. Шпиколоси, с. Жуків, с.Кропивна, с.Підгір’я.

3) У Новому Калинові на Самбірщині відкрили дитячий садок.

Даний проєкт був реалізований завдяки зусиллям Новокалинівської ОТГ, яка була однією серед перших утворених на Львівщині. Загальна кошторисна вартість – 20 млн 536 тис 960 грн. У дитячому садку зможуть навчатися 125 діток (6 навчальних груп).

4) На Львівщині відбулась Всеукраїнська нарада з актуальних питань формування та реалізації державної політики.

Під час наради презентували проєкт державної Стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки. Також презентували Стратегію розвитку Львівщини до 2027 року та план заходів з її виконання.

5) На Львівщині презентували проєкт Аграрного реєстру.

У січні 2020 року стартує тестовий етап впровадження Державного аграрного реєстру. Інструмент сприятиме створенню прозорої системи земельних відносин та покликаний зробити взаємодію між державою та сільськогосподарським виробником простою та зручною. За допомогою Аграрного реєстру планується спростити доступ до банківського фінансування, запровадити програми таргетованої державної підтримки, оцінювати їх ефективність. Також цей інструмент сприятиме виправленню помилок у Держгеокадастрі. Зареєструватись в ньому зможе кожен охочий за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП).