УКРАЇНА

ПЕРЕМИШЛЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РАЙОННА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО –ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ І НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

81200, вул. Привокзальна, 3, м. Перемишляни, тел. (263) 2-16-33, факс (263) 2-18-87

ЗАТВЕРДЖУЮ:

Голова комісії з питань ТЕБ і НС районної державної адміністрації

____________ Б.С.Гуменюк

«02» квітня  2020 року

П Р О Т О К О Л  №6

 

 

позачергового засідання районної комісії з питань

техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

 

від 02  квітня 2020 року м. Перемишляни

 

Засідання провів голова районної державної адміністрації, голова комісії з питань ТЕБ і НС – ГУМЕНЮК Богдан Степанович

Присутні: члени районної комісії (за окремим списком).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  1. 1. Про організацію спеціальних пасажирських перевезень та проведення інших заходів для ліквідації на території району наслідків надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру регіонального рівня.

Інформує:

- керівник відділу інфраструктури, захисту довкілля, економіки, паливно-енергетичного комплексу та агропромислового розвитку Греськів Богдан Вікторович

- головний лікар Перемишлянської ЦРЛ Лівий Богдан Васильович,

  1. 2. Про заходи щодо протидії пожежам у природних екосистемах у пожежонебезпечний період 2020 року та самовільному випалюванню рослинності або їх залишків.

Інформує: провідний інспектор Перемишлянського РС ГУ ДСНГС України у Львівській області майор Служби цивільного захисту Мирош Степан Богданович

1. СЛУХАЛИ

Про організацію спеціальних пасажирських перевезень та проведення інших заходів для ліквідації на території району наслідків надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру регіонального рівня

ВИСТУПИЛИ:

  1. Головний лікар Перемишлянської ЦРЛ – Лівий Богдан Васильович.
  2. Керівник відділу інфраструктури, захисту довкілля, економіки, паливно-енергетичного комплексу та агропромислового розвитку райдержадміністрації Греськів Богдан Вікторович.

 

За результатами розгляду питання порядку денного позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

 

Вирішили:

1.1 Взяти до відома інформацію керівника відділу інфраструктури, захисту довкілля, економіки, паливно-енергетичного комплексу та агропромислового розвитку Греськіва Б.В.

 

1.2 Керівнику КП «Перемишлянська ЦРЛ»

Забезпечити передачу витратних матеріалів, засобів індивідуального захисту, дезінфектантів, медичного обладнання придбаних за державні кошти та отримані у вигляді гуманітарної допомоги відділам районної лікарні, які надають медичну допомогу пацієнтам з підозрою та ознаками гострих респіраторних захворювань, спричинених коронавірусом.

 

1.3 Відділу інфраструктури, захисту довкілля, економіки, паливно-енергетичного комплексу та агропромислового розвитку

Сприяти у вирішенні питання довезення медичних працівників та життєво важливих установ і підприємств громадським транспортом, залученим для спеціальних пасажирських перевезень, до місця роботи та здійснювати контроль за такими перевезеннями.

 

2. СЛУХАЛИ

Про заходи щодо протидії пожежам у природних екосистемах у пожежонебезпечний період 2020 року та самовільному випалюванню рослинності або їх залишків.

ІНФОРМУВАВ

Провідний інспектор Перемишлянського РС ГУ ДСНГС України у Львівській області майор Служби цивільного захисту Мирош Степан Богданович

Заслухавши інформацію (додається) щодо стану із пожежами в екосистемах на території району

 

Вирішили

2.2 Міським та сільським головам:

2.2.1.  Відповідно до ст. 27 Закону України “Про пожежну безпеку”,  “Положення про місцеву пожежну охорону”, затвердженого Постановою  Кабінету міністрів України від 24  лютого 2003 року  № 202, вишукати можливість щодо виділення з місцевих бюджетів коштів на створення та функціонування підрозділів місцевої пожежної охорони в населених пунктах.

2.2.2.  До 10.04.2020  встановити шлагбауми на в’їздах до торфовищ  та інформаційні щити щодо заборони в’їзду на торфовища і щодо спалювання сміття.

 

2.2.3. До 10.04.2020  спільно з користувачами лісів і земель з покладами торфу розробити заходи, спрямовані на попередження та ліквідацію пожеж в пожежонебезпечний період.

2.2.4. Категорично заборонити  випалювання трави та сміття на земельних ділянках торфовищ та на ділянках, що межують з лісовими масивами і сільгоспугіддями, а також вогневу очистку в смугах відведення автомобільних доріг і залізниці.

2.3. Міським та сільським головам, Перемишлянському РС ГУ ДСНС України в Львівській області, Бібрському Держлісгоспу,  спеціалізованому лісогосподарському підприємству “Галсільліс” з метою недопущення випалювання сухої трави, виникнення пожеж у лісових масивах та на торфовищах організувати проведення роз’яснювальної роботи серед населення, особливо серед дітей, та забезпечити належний контроль за виконанням вимог правил пожежної безпеки.

2.5. Бібрському Держлісгоспу, спеціалізованому лісогосподарському підприємству “Галсільліс”.

2.5.1.  Постійно утримувати в робочому стані  техніку і протипожежний інвентар.

2.5.2. Під час пожежонебезпечного періоду проводити  рейди в лісових масивах з підвищеною пожежною небезпекою.

2.5.3. Створити мінералізовані смуги та забезпечити догляд за ними впродовж пожеженебезпечного періоду. Здійснювати очистку лісу від позалісосічної захаращеності та провести ремонт доріг протипожежного призначення.

2.5.4. Усунути недоліки і порушення щодо стану пожежної безпеки у лісових господарствах, визначені в приписах органів державного пожежного нагляду, терміни виконання яких закінчилися.

2.6.Відділу освіти райдержадміністрації провести роз’яснювальну роботу серед учнів з охорони лісів, торфовищ та сільгоспугідь від пожеж, а також організувати при школах Зелені патрулі і товариства по охороні природи.

2.7.Перемишлянському РС ГУ  ДСНС України в Львівській області:

2.7.1. Вести  постійний контроль за протипожежним станом об’єктів, вживати заходів адміністративного впливу до керівників, які не забезпечують виконання протипожежних заходів відповідно до вимог законодавчих актів з пожежної безпеки.

2.7.2. Бути в готовності до організації виконання завдань з  проведення евакуаційних і рятувальних заходів.

2.7.3. Організувати перевірку та надати  методичну допомогу лісогосподарствам та іншим підприємствам, які мають у своєму підпорядкуванні (власності) ліси та торфовища, з питань підготовки до пожеженебезпечного періоду та готовності відомчих сил і засобів до своєчасного виявлення та гасіння пожеж.

2.8. Дорожньо-ремонтному господарству м.Бібрка філії Радехівський райавтодор вжити заходів щодо недопущення вогневої очистки, спалювання сміття та сухого листя в смугах відведення автомобільних доріг.

 

3. Контроль за виконанням рішення комісії по цьому питанню покласти на Перемишлянський РС ГУ ДСНС України в Львівській області.

 

Заступник голови комісії                                                            Пономарьов В.Ю.

 

Відповідальний секретар комісії                                          Дідух З.В.