УКРАЇНА

ПЕРЕМИШЛЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РАЙОННА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО –ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ І НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

81200, вул. Привокзальна, 3, м. Перемишляни, тел. (263) 2-16-33, факс (263) 2-18-87


ЗАТВЕРДЖУЮ:

Голова комісії з питань ТЕБ і НС районної державної адміністрації

____________ Б.С.Гуменюк

«10» квітня  2020 року

П Р О Т О К О Л  №8

позачергового засідання районної комісії з питань

техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

 

від “10” квітня 2020 року                       м.Перемишляни

 

Засідання провів голова районної державної адміністрації, голова районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Гуменюк Богдан Степанович.

Присутні: члени районної комісії (за окремим списком)

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

  1. 1. Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та виконання заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації через гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом
    SARS-CoV
    -2.
  2. 2. Про роботу постійно діючої комісії з проведення рейдів на час пожежонебезпечного періоду.

СЛУХАЛИ:

1. Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та виконання заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації через гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом
SARS-CoV
-2.

ВИСТУПИЛИ:

1. заступник голови районної державної адміністрації Шалапський іван Ярославович

2. Головний лікар Перемишлянської ЦРЛ Лівий Богдан Васильович.

 

За результатами розгляду питання порядку денного позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 (у редакції відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08 квітня 2020 року № 262),

ВИРІШИЛИ:

 

1.1.Внести зміни до пункту 1.2 рішення позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 08.04.2020 р. протокол № 7:

у підпункті 8

в абзаці другому слова «виробами медичного призначення» замінити «медичними виробами», а слова «в спеціалізованих магазинах, які обов’язково повинна мати прямі контакти з оператором зв’язку» виключити;

в абзаці третьому слова «об’єктів поштового зв’язку» замінити словами «надання послуг хімчистки, поштової та кур’єрської діяльності,будівельних робіт, робіт із збирання та заготівлі відходів»

 

 

1.2.Визначити, що:

Видатки на проживання осіб у обсерваторах (ізоляторах) можуть дійснюватись за рахунок джерел, визначених п.5 постанови Кабміну від 11 березня 2020 року №211 ( у редакції відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08 квітня 2020 року № 262).

Перебування осіб в обсерваторах (ізоляторах), крім харчування є безкоштовним.

Особи, які перебувають в обсерваторах (ізоляторах) можуть отримувати особисті речі, продукти харчування (крім алкогольних напитків та речей, заборонених до зберігання) та зобов'язані дотримуватисьправил, встановлених адміністрацією місця обсервації (ізоляції)

Траспортування осіб від місця обсервації (ізоляції) до місцт проживання здійснюється за власні кошти осіб.

 

1.3. Міським та сільським головам рекомендувати обмежити пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних та святкових днів (з 13.00 год. суботи до 06.00 год. першого робочого дня після вихідних (святкових) днів).

 

Термін виконання – постійно,

до стабілізації епідситуації

або особливого розпорядження

 

  1. 2. СЛУХАЛИ:

Про роботу постійно діючої комісії з проведення рейдів на час пожежонебезпечного періоду.

ВИСТУПИЛИ:

начальник Перемишлянського РС ГУ ДСНСУ у Львівській області В.Ю.Пономарьов (інформація додається)

 

За результатами обговорення даного питання комісія

ВИРІШИЛА:

 

2.1.Інформацію начальника Перемишлянського РС ГУ ДСНСУ у Львівській області В.Ю.Пономарьова взяти до відома.

2.2 Постійно діючій комісії з проведення рейдів на час пожежонебезпечного періоду

2.2.1. активізувати роботу із проведення рейдів щодо контролю за несанкціонованим самовільним випалюванням рослинності або її залишків. У разі виявлення таких фактів вживати невідкладних заходів реагування та висвітлювати інформацію щодо цього в засобах масової інформації.

2.2.2.Проводити роз’яснювальну роботу серед населення з метою запобігання несанкціонованого самовільного випалювання сухої рослинності або її залишків.

 

2.3.Міським та сільським головам

2.3.1Забезпечити належний контроль за виконанням вимог чинного природоохоронного законодавства з питань пожежної безпеки.

2.3.2. створити мобільні бригади із депутатів для проведення роз’яснювальної роботи серед населення та контролю за дотриманням чинного законодавства щодо заборони самовільного випалювання сухої рослинності або її залишкі

  1. Контроль за виконанням рішення позачергового засідання районної комісії з питань ТЕБ і НС з цього питання покласти на заступника голови районної державної адміністрації Шалапського І.Я.

 

 

 

Заступник голови комісії                                               Пономарьов В.Ю.

 

Відповідальний секретар комісії                                          Дідух З.В.