УКРАЇНА

ПЕРЕМИШЛЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РАЙОННА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО –ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ І НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

81200, вул. Привокзальна, 3, м. Перемишляни, тел. (263) 2-16-33, факс (263) 2-18-87

ЗАТВЕРДЖУЮ:

Голова комісії з питань ТЕБ і НС районної державної адміністрації

____________ Б.С.Гуменюк

«10» травня  2020 року

П Р О Т О К О Л  №13

позачергового засідання районної комісії з питань

техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

 

від 10 травня 2020 року м. Перемишляни

 

Засідання провів голова районної державної адміністрації, голова комісії з ТЕБ і НС – Гуменюк Богдан Степанович

Присутні : члени районної комісії (за окремим списком).

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та виконання заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації через гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом  SARS-CoV-2.

СЛУХАЛИ:

Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та виконання заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації через гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

ВИСТУПИЛИ:

Начальник Штабу з ліквідації на території Перемишлянського району медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня Шалапський Іван Ярославович.

За результатами розгляду питання порядку денного позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на виконання протоколу обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 10 травня 2020 року №18,

ВИРІШИЛИ:

1. Взяти до відома інформацію начальника Штабу з ліквідації на території Перемишлянського району медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня Шалапського І.Я.

2. Зважаючи на характер розповсюдження територією району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, значне збільшення кількості підтверджених хворих на COVID-19 за останні дні встановити, що зміни до пункту 1.2. рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 8 квітня 2020 року, (протокол №7) внесені пунктом 2 рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 08 травня 2020 року, протокол №12, вступають в дію з 15 травня 2020 року або до стабілізації на території району епідеміологічної обстановки.

3. Перемишлянському відділенню поліції Золочівського відділу ГУ НП України у Львівській області, Перемишлянському районному управлінню ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області:

3.1. У межах власної компетенції забезпечити здійснення контролю за дотриманням карантинних заходів на території району.

Термін виконання – постійно, до стабілізації епідситуації або особливого розпорядження

3.2. Про проведені заходи та виявлені порушення щоденно інформувати  Штаб  з ліквідації на території Перемишлянського району медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня.

Термін виконання – постійно, до стабілізації епідситуації або особливого розпорядження

4. КП  «Перемишлянська ЦРЛ» щоденно інформувати Штаб  з ліквідації на території Перемишлянського району медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня щодо захворюваності на корона вірусну хворобу COVID-19 на території Перемишлянського району.

Термін виконання – постійно, до

до стабілізації епідситуації

5. Головам міських і сільських рад району, голові Бібрської ОТГ у межах власної компетенції забезпечити дотримання карантинних заходів на адміністративних територіях

Термін виконання – невідкладно, на весь термін дії карантинних заходів

6. Контроль за виконанням рішення позачергового засідання районної комісії з питань ТЕБ і НС з цього питання покласти на заступника голови районної державної адміністрації Шалапського Івана Ярославовича.

Заступник голови комісії                                               Пономарьов В.Ю.

Секретар комісії                                                                  Умриш О.З.