УКРАЇНА

ПЕРЕМИШЛЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РАЙОННА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО –ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ І НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

81200, вул. Привокзальна, 3, м. Перемишляни, тел. (263) 2-16-33, факс (263) 2-18-87


ЗАТВЕРДЖУЮ:

Перший заступник голови комісії з питань ТЕБ і НС районної державної адміністрації

____________ Р.В.Танасієнко

«05» червня 2020 року

 

П Р О Т О К О Л  №17

 

позачергового засідання районної комісії з питань

техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

 

від 05 червня 2020 року м. Перемишляни

 

Засідання провів перший заступник голови районної державної адміністрації, перший заступник голови комісії з ТЕБ і НС – Танасієнко Ростислав Васильович

Присутні : члени районної комісії (за окремим списком).

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення, запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів.

СЛУХАЛИ:

Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів.

ВИСТУПИЛИ:

1.Б.В.Лівий – головний лікар КП «Перемишлянська ЦРЛ»

2. І.С.Білас – завідувач Золочівського міжрайонного відділу ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України»

За результатами розгляду питання порядку денного позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на виконання протоколу обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 05 червня 2020 року №23,

Взявши до уваги інформацію завідувача Золочівського міжрайонного відділу ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» та  головного лікаря КП «Перемишлянська ЦРЛ»

ВИРІШИЛИ:

1. Внести зміни до рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 29 травня 2020 року, протокол №15 абзац другий підпункту 7 пункту 2 викласти в такій редакції:

“легковими автомобілями з кількістю пасажирів, включаючи водія, до п’яти осіб без урахування осіб віком до 14 років або більшою кількістю пасажирів за умови, що вони є членами однієї сім’ї;”.

2. Продовжити на території Перемишлянського району  дію карантинних заходів до окремого рішення районної комісії з питань ТЕБ і НС

3. КП «Перемишлянська ЦРЛ»

3.1. Дозволити планову госпіталізацію призовників за скеруванням військово-лікарської комісії у визначені заклади охорони здоров’я.

4. Розглянути питання щодо послаблення карантинних заходів на території району на наступному позачерговому засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій до 12.06.2020.

5..Контроль за виконанням рішення позачергового засідання районної комісії з питань ТЕБ і НС з цього питання покласти на заступника голови районної державної адміністрації.

Заступник голови комісії                                             Пономарьов В.Ю.

Секретар комісії                                                                  Умриш О.З.