УКРАЇНА

ПЕРЕМИШЛЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РАЙОННА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО –ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ І НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

81200, вул. Привокзальна, 3, м. Перемишляни, тел. (263) 2-16-33, факс (263) 2-18-87

ЗАТВЕРДЖУЮ:

Перший заступник голови комісії з питань ТЕБ і НС районної державної адміністрації

____________ Р.В.Танасієнко

«1» липня  2020 року


 

П Р О Т О К О Л  №22

позачергового засідання районної комісії з питань

техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

 

від 01 липня 2020 року м. Перемишляни

 

Засідання провів перший заступник голови районної державної адміністрації, перший заступник голови районної комісії з питань ТЕБ і НС – Танасієнко Ростислав Васильович

Присутні : члени районної комісії (за окремим списком).

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

  1. Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

СЛУХАЛИ:

  1. Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

ВИСТУПИВ:

1.Перший заступник голови районної державної адміністрації, перший заступник голови районної комісії з питань ТЕБ і НС – Танасієнко Ростислав Васильович

2.    Б.В.Лівий – головний лікар КП «Перемишлянська ЦРЛ»

3. І.С.Білас – завідувач Золочівського міжрайонного відділу ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України»

За результатами розгляду питання порядку денного позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на виконання протоколу обласної комісії з  питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 30 червня 2020 року №28,

ВИРІШИЛИ:

1.1. Взявши до уваги інформацію головного лікаря КП «Перемишлянська ЦРЛ» Б.В. Лівого та завідувач Золочівського міжрайонного відділу ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» І.С. Біласа прийнято не послаблювати карантинні заходи на території району.

1.2. Розглянути питання щодо послаблення карантинних заходів на території району після їх розгляду на наступному позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій до 07.07.2020 року.

1.3. Суб’єктам господарювання, які надають послуги з пасажирських перевезень забезпечити виділення додаткових одиниць транспорту для зменшення навантаження на маршрутний транспорт у часи пікового навантаження.

Термін виконання – постійно, на весь час дії карантину або до особливого розпорядження.

1.4. Суб’єктам господарювання, які надають послуги громадського харчування на відкритих (літніх) майданчиках обмежити час роботи закладів  до 22 години.

Термін виконання – постійно, на весь час дії карантину або до особливого розпорядження.

2.Контроль за виконанням рішення позачергового засідання районної комісії з питань ТЕБ і НС з цього питання покласти на заступника голови районної комісії з питань ТЕБ і НС, начальника РС ГУ ДСНС України у Львівській області .

 

Заступник голови комісії                                             Пономарьов В.Ю.

Секретар комісії                                                                 Мацишин Г.А.