_1613562936_611x321_3_0_nw.jpeg

У зв’язку з негодою не курсували автобуси на 146 маршрутах із 540, що є в області. Станом на ранок рух громадського транспорту відновили на 72 напрямках.

“Управління транспорту спільно із департаментом дорожнього господарства облдержадміністрації  та підрядними організаціями посилено працюють над  розчищенням автомобільних доріг від снігу та відновленням руху автобусів на інших маршрутах. Це питання особисто тримаю на контролі. Перепрошуємо мешканців за тимчасові незручності, найближчим часом рух  громадського транспорту на решти напрямках буде відновлений”,  - зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

 

 

Також він підкреслив, на автошляхах місцевого значення працює близько 100 одиниць техніки,  використали 300 тонн піщано-сольової суміші.

Зазначимо, як повідомляють у Львівському гідрометцентрі, завтра на території області  ожеледиця, вночі та вранці місцями мокрий сніг.

Просимо водіїв максимально обмежити своє пересування на автомобільних дорогах та не виїжджати без потреби.

Львівська облдержадміністрація закликає мешканців області та гостей дотримуватися правил дорожнього руху. У разі виявлення не розчищених або не посипаних доріг звертайтесь на гарячу лінію області "112".