_1613649224_613x321.41601255887_3_0.jpeg

На базі Львівського вищого професійного училища комп‘ютерних технологій та будівництва планують поглиблювати  класичні курси з вивчення обчислювальної техніки і телекомунікації.

Навчання відбуватимуться в межах мережевої академії Cisco для розвитку стійких професійних навичок  на основі вивчення технологій, устаткування і програмного забезпечення.

 

 

Днями останні деталі та рішення узгодили під час зустрічі керівництва училища із представниками компанії, за участі представників депаратменту освіти Львівської ОДА.

«Програма діє більше 20 років, зараз в Україні понад чотири сотні навчальних закладів різного ступеня працюють з цією програмою. Вона має практичний аспект для підготовки фахівців ІТ-галузі за різними спеціальностями, серед яких: спеціаліст кібербезпеки, мережний інженер, системний адміністратор, працівник технічного обслуговування периферійних пристроїв, фахівець автоматизації розгортання обчислювальних комплексів, а також спеціалісти програмного напрямку», - розповів представників компанії Cisco Орест Костів.

Подібні Академії уже створені при вищих навчальних закладах, а від сьогодні і профтехосвіта Львівщини  буде можливість поглибити навички, які допоможуть задовольнити постійно зростаючу потребу в фахівцях з інформаційно-комп'ютерних технологій.

«Проект компанії Cisco – один із прикладів соціально відповідального бізнесу. На Львівщині це перший заклад професійно-технічної освіти, на базі якого працюватиме мережева Академія. Згодом подібні майданчики для навчання можна буде поширити на інші училища, - наголосила керівник управління інновацій департаменту освіти і науки Ольга Котовська.

За алгоритмом мережевої Академії досвідчені інструктори перш за все навчатимуть викладачів та майстрів, після чого ті зможуть навчити учнів.

Програма мережевих академій пропонує комплексне середовище навчання, що надає доступ до мультимедійних онлайнових навчальних курсів та засобів онлайн-тестування, а також проведення лабораторних робіт.

«Розвиток інформаційних технологій та швидка цифровізація суспільства потребують ґрунтовної підготовки фахівців з комп'ютерних мереж та телекомунікаційних технологій. Таким навчанням ми плануємо охопити не лише учнів, які навчаються на компютреному напрямі, а всіх 550 учнів на початкових курсах. Цей проект надзвичайно цікавий, а також абсолютно безкоштовний, тому варто такі можливості використовувати», - розповіла керівник Львівського вищого професійного училища комп‘ютерних технологій та будівництва Марія Поліщук.

Навчання проводять сертифікованані інструктори академій, які мають досвід роботи в сфері мережевих технологій.