_1613745297_613x321.76141078838_3_0.jpeg

Сьогодні, 19 лютого, відбулась презентація відеопроєкту «Леся – Українка. І Ми – Українці», присвячена до 150-ліття від дня народження видатної української поетеси.

До презентації долучились перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик та директор департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Роман Шепеляк.

 

 

«Щиро дякую працівникам Міжнародному Інституту Освіти, культури та зв'язків з діаспорою Національного університету «Львівська Політехніка» за невтомну діяльність на ниві популяризації української ідеї, збереження української ідентичності та за нові керативні ідеї, які служать великій справі - утвердженні гордості за Україну в Європі та світі. Дуже важливо сьогодні створити всі умови для продуктивної комунікації та взаємодії українціів між собою як запруки ефективного особлистісного та  професійного розвитку. Я важаю, що саме меті служить цей Проєкт. Ми пишаємося тим, що могли долучитися до цієї ініціативи», - зазначив Андрій Годик.

Нагадаємо, що організатором проекту став Міжнародний Інститут Освіти, культури та зв'язків з діаспорою Національного університету «Львівська Політехніка».

Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА надав фінансову підтримку.

Учасниками проєкту стали хлопчики й дівчатка від 5 до 8 років із 30 країн: Австралії, Алжиру, Аргентини, Білорусі, Болгарії, Великобританії, Греції, Єгипту, Іспанії, Італії, Казахстану, Канади, Канарських островів, Люксембургу, Македонії, Нідерландів, Німеччини, Нової Зеландії, Норвегії, ПАР, Польщі, Португалії, Румунії, США, Туреччини, Угорщини, України, Фінляндії, Франції, Японії.

До проєкту долучилися Оксана Линів, Оксана Муха та Тарас Тополя. Українські зірки разом із дітьми читають фрагменти поезії Лесі Українки.

«Відеоролик «Леся – Українка. І Ми – Українці» запрошує глядача здійснити віртуальну екскурсію українським всесвітом, провідною зіркою якого є Лесине слово. Його читає для дитини вся українська родина: мами і татусі, бабусі і дідусі. Ми запросили поетесу в кожну українську родину, де дитина, переймаючи з вуст найрідніших для себе людей її слово-науку, вслухається, вдумується, вивчає», - зазначають у МІОК.