Керівники органів виконавчої влади і надалі виступатимуть у державних засобах масової інформації, роз’яснюючи хід реформ, які проходять у державі. 8 квітня Кабінет Міністрів прийняв розпорядження «Про затвердження графіка участі Першого віце-прем’єр-міністра України, віце-прем’єр-міністрів України, міністрів, керівників інших центральних органів виконавчої влади в заходах, що проводяться державними засобами масової інформації, на ІІ квартал 2013р.».

Підготовка таких графіків, зокрема, передбачена в рамках плану заходів з організації проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи в процесі виконання Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

Керівники, зокрема, продовжать брати участь у програмах Першого Національного телеканалу Національної телекомпанії України «Про головне», «Точка зору», «Уряд на зв’язку з громадянами», «Досвід», «Секрети успіху». Також передбачено участь у програмах Першого каналу Національної радіокомпанії України,  заходах, що проводяться Українським національним інформаційним агентством «Укрінформ», Редакцією газети «Урядовий кур’єр».

Така форма участі керівників в інформаційному просторі дозволяє ефективно доносити до громадян суть реформ, які здійснюються в державі, з перших уст надавати відповіді на злободенні питання, забезпечувати максимально повне інформування громадськості про діяльність органів виконавчої влади.