Голова Львівської обласної державної адміністрації Віктор Шемчук доповів Президенту України Віктору Януковичу про плани соціально-економічного розвитку регіону.

«Це перша зустріч з Президентом після місяця моєї роботи у статусі голови Львівської облдержадміністрації. Основні питання, яких ми торкалися, – це соціально-політична ситуація, економічна ситуація в області, які є проблемні питання, для того щоб активніше і швидше їх вирішити», – сказав він після зустрічі з Главою держави.

Голова Львівської ОДА також доповів Президенту про діяльність керівництва області, Державної служби з надзвичайних ситуацій та правоохоронних органів, спрямовану на ліквідацію наслідків сильних снігопадів у березні, а також на запобігання можливим повеням, спричиненим таненням снігу. «Ми активно відпрацювали цю фазу разом зі службою з надзвичайних ситуацій, правоохоронними органами. Вдалося і забезпечити безперешкодний проїзд трасами Львівщини. Пік загрози повені вже пройшов, тому можна сказати, що з цією проблемою ми впоралися», – зазначив він.

У цьому контексті Глава держави зауважив: враховуючи складні погодні умови цієї зими керівництво області вже зараз має розпочати підготовку до наступного сезону. «Висновки треба зробити, які були недоліки в цьому році», – зауважив він.

Віктор Янукович також поцікавився підготовкою до весняних польових робіт. В.Шемчук повідомив, що вже вирішено питання щодо їх фінансування, сільгосппідприємства краю забезпечені пальним у повному обсязі. За даними управління сільського господарства, всі культури перебувають у хорошому стані, тому область сподівається отримати хороший врожай, додав він.

Під час зустрічі Президент України та голова Львівської ОДА також обговорили стан автомобільних доріг.

Після зустрічі з Президентом В.Шемчук повідомив про один із важливих планів, що реалізується зараз на Львівщині, – це будівництво перинатального центру. За словами В.Шемчука, уже завершено всі проектні роботи, проведено специфікацію медичного обладнання та узгоджено всі питання щодо його закупівлі. «Завершуються останні післяпроектні погодження, і дійсно, ми віримо в те, що уже в 2013 році у Львові буде один з найсучасніших в Україні перинатальних центрів», – сказав голова Львівської ОДА.