Українська влада послідовно працює над вирішенням соціально-економічних проблем людей і не буде скорочувати соціальні програми, незважаючи на непросту економічну ситуацію. Про це заявив Президент України Віктор Янукович, відповідаючи на запитання миколаївської міської газети «Вечерний Николаев».

 

«Хоча економічна ситуація непроста, в Україні ніхто не скорочує і не скасовує соціальні програми, на відміну від ряду країн Європейського Союзу. Якби влада не була успішна у своїй роботі, повірте, ситуація у країні була б набагато гіршою», - сказав Президент.

Коментуючи акції протесту, які влаштовують опозиційні політсили, Глава держави зазначив, що він як ніхто інший знає проблеми людей і нинішню ситуацію у країні. «Той, хто сьогодні на майданах обіцяє, що, прийшовши до влади, він з легкістю вирішить усі проблем, - просто обманщик», - наголосив Віктор Янукович.

Він також звернув увагу на те, що в ряді інших країн проблем щодня більшає. «На відміну від багатьох країн, ситуація в українській економіці не катастрофічна, і влада послідовно працює над вирішенням соціально-економічних проблем людей», - підкреслив Глава держави.

Відповіді Президента на запитання миколаївської міської газети «Вечерний Николаев» будуть опубліковані на сайті видання у п’ятницю, 12 квітня, до 19:00, а також у друкованій версії газети, яка вийде в суботу, 13 квітня.