Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< квітня 2013 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 606 гостей на сайті

ПОРЯДОК
функціонування прямої телефонної лінії у відділі ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації 

  1. Пряма телефонна лінія у відділі ведення Державного реєстру виборців (надалі – телефонна лінія) працює в приміщенні відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації (надалі – відділу) (каб. 34-Б, 3 поверх адмінбудинку) за телефоном цільового призначення 2-31-09 кожної третьої середи місяця з 14.00 до 16.00 год.
  2. Організацію роботи телефонної лінії забезпечують працівники відділу.
  3. Провідний спеціаліст відділу здійснює запис звернень під час телефонної лінії, узагальнює отриману інформацію, готує до публікації найбільш актуальні запитання.
  4. Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації забезпечує висвітлення даних питань у засобах масової інформації та на веб-сайті райдержадміністрації.
  5. У разі необхідності, за результатами розгляду звернень громадян, можуть прийматися доручення голови райдержадміністрації.
  6. До роботи телефонної лінії можуть залучатися фахівці суб’єктів подання відомостей, визначених у статті 22 Закону України «Про Державний реєстр виборців».

============================

Запитання-відповіді

Іван, 18 років, с. Стрілки
 - Мені виповнилось 18 років. Як дізнатись, чи я буду у списках виборців на чергових виборах?

 - Відповідно до ст. 10 Закону України "Про Державний реєстр виборців", кожний виборець має право отримувати інформацію про своє включення чи невключення до Реєстру, одержувати на безоплатній основі у будь-який час від відповідного органу ведення Реєстру в доступній формі вичерпну інформацію про свої персональні дані, внесені до Реєстру, в установленому цим Законом порядку.
Кожного місяця, на основі поданих до відділу відомостей, здійснюється періодичне поновлення бази даних Реєстру виборців. В рамках цього заносяться і відомості про громадян, яким виповнилось 18 років і які набули права голосу. Такі відомості подають Перемишлянський РС ГУ ДМСУ у Львівській області та місцеві ради.
Статті 19, 20 та 21 згаданого Закону регламентують порядок звернення виборця до органу ведення Реєстру. Виборець може звернутися з письмовою заявою або запитом щодо включення до Реєстру, змісту або змін його персональних даних, пред’явивши при цьому документ,  що посвідчує особу та підтверджує громадянство виборця, - паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України). Відділ ведення Реєстру опрацьовує звернення, здійснює, за потреби, відповідні дії у базі даних Реєстру і повідомляє виборця про результат. Як правило, за виборчою адресою виборця надсилається письмове повідомлення відповідного змісту.