За результатами наради, яку провів голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський 16 квітня на тему: « Реалізація у регіонах однієї з нових соціальних ініціатив Президента України «Кожній дитині – всебічний розвиток» щодо модернізації дитячих спортивних майданчиків», здійснено упорядкування та благоустрій, ігрових та спортивних майданчиків, які належать дошкільним  та загальноосвітнім навчальним закладам. Дана акція відбулася в рамках всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота». До  благоустрою  спортивних майданчиків залучалися учителі навчальних закладів та учні старших класів. На територіях дошкільних ігрових майданчиків прибирали вихователі та батьківська громадськість. Довідка:
У загальноосвітніх навчальних закладах Перемишлянського району налічується 63 площинні спортивні споруди: 22 волейбольні майданчики, 15 – баскетбольних, 16 – гандбольних майданчиків, 10 футбольних полів.
У дошкільних начальних закладах району обладнані ігрові майданчики, найкращими з них є 7 групових майданчиків ДНЗ «Сонечко» м.Перемишляни. Облаштовані також ігрові майданчики дошкільних навчальних закладів, м.Бібрка, сіл Коросно, Ушковичі, Боршів, НВК «ЗНЗ І-ІІст. ДНЗ» с.Кореличі.

pic_1375.jpg dsc_0279.jpg img_9912.jpg