dsc03939.jpg У регіонах триває активна реалізація завдань Президента України В.Ф.Януковича щодо створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу.
Ці завдання викладені у Програмі «Україна для людей», Національному плані дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2013 - 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».
 Для сільськогосподарських районів, яким є Перемишлянщина, особливо важливим є розвиток малого та середнього бізнесу у сільській місцевості, що зумовлює залучення інвестицій у розвиток регіону та створення нових робочих місць
 dsc03947.jpg3 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, перший заступник голови РДА І.Рій та заступник керівника управління агропромислового розвитку району М.Цимбаліста побували в агрофірмі «Дзвони», яка займається вирощуванням сільськогосподарських культур. Керівник сільгосппідприємства З.Максимишин  ознайомив гостей із поточною роботою агрофірми, зокрема повідомив про готовність до початку жнив та обсяги посівних площ, а також поділився планами щодо діяльності на майбутнє. Під час розмови керівник господарства зауважив, що певні кроки влади сприяють розвиткові сільгоспвиробництва, зокрема як позитив відмітив рішення влади про відміну ввізного мита на пшеницю, зменшення кількості перевірок контролюючих органів. Голова РДА запевнив, що районна влада докладатиме максимум зусиль, аби сприяти успішному веденню бізнесу на території району.
                                              Довідка:

 

 

 

ПП «Агрофірма «Дзвони» (с. Болотня Перемишлянського району) засноване і розпочало свою діяльність в 1999 р. Керівництво підприємством здійснює засновник – Максимишин Зеновій Дмитрович.

Технічна база підприємства складається з трьох відокремлених підрозділів, які розміщені у с. Болотня, с. Вовків Перемишлянського району та у с. Велика Вільшаниця Золочівського району.

Увесь час підприємство перебуває в процесі розвитку: укладаються договори оренди на земельні паї, купуються занедбані виробничі приміщення, які   ремонтуються і залучаються  у виробничий процес, вводяться передові технології.

ПП «Агрофірма «Дзвони» постійно оновлює машинно-тракторний парк на  техніку вищого рівня та більшої  потужності, що дає змогу за несприятливих погодних умов якісно та оперативно дотриматись рекомендованих технологій виробництва сільськогосподарських культур.

У 2011 році підприємство ввело першу чергу власного  зернозберігаючого комплексу, що надало можливість значну кількість зібраного  урожаю зберігати на власних потужностях та зменшити витрати зі зберігання та  перевезення виробленої сільськогосподарської продукції.

У 2011-2012 роках закінчено реконструкцію будівель з переобладнання на овочесховище місткістю 2,7 тис. тонн, яке відповідає сучасним вимогам та дає можливість зберігати овочі до нового урожаю.

За час господарської діяльності  вкладені інвестиції в розвиток підприємства становлять  30 млн. грн з власних джерел. Щорічно залучаються кредити комерційних банків  на суму до 15 млн. грн.

Підприємство залучило в оборот майже 4000 га необроблюваних земель на території Перемишлянського і Золочівського районів.

На орендованих землях ПП «Агрофірма «Дзвони»  вирощує пшеницю, ячмінь, кукурудзу, ріпак, сою, цукрові буряки та овочі.

Особливу роль серед зернових відіграє пивоварний ячмінь (980га). Підприємство є постачальником пивоварного ячменю на ТзОВ «Суфле Агро Україна», ПрАТ «Оболонь».

Покупцями  пшениці є Аграрний фонд, Концерн «Хлібпром», «ДАНОША», «Росан Агро». Це свідчить про високу якість  фуражного ячменю та  надійність  підприємства як постачальника.

Починаючи з 2012 р. ПП «Агрофірма «Дзвони»  започаткувало  діяльність з вирощування овочів.

Вирощування овочів має на  меті не тільки отримання прибутку, а  містить  соціальний фактор: створення  робочих місць впродовж року для безробітних жителів сіл, в яких  орендується земля, з постійним ростом оплати праці.

В агрофірмі працюють  62 працівники.  Середня заробітна плата одного працівника становить  1700  гривень.

Впродовж 2013 р буде додатково працевлаштовано 30 осіб. В 2014 році планується  працевлаштувати   50 осіб  із повною зайнятістю впродовж року.                                                                                                                                                                                     

У 2013 р заплановано площу під овочами збільшити до 80 га.

На 2014-2015 р.р. заплановано на площі 20 га вирощування цвітної капусти, капусти броколі для шокової заморозки.

З реалізації овочів Підприємство  працює з 7 торговими мережами.

 

У 2008 р. у селі Іванівка Перемишлянського району зареєстровано                              фермерське господарство   «Агрообрій», яке господарську  діяльність  розпочало у 2010 році.  Директором  фермерського господарства  є Максимишин М.З.  Господарство  орендує 127 га землі, на якій  посіяно  110 га  озимого ячменю, 12 га   овочів (капуста), на 5 га буде посаджено суниці.  Вирощування  суниці  проводитиметься  спільно  із  ПП «Агрофірма «Дзвони». Овочесховище  у селі  Кореличі потужністю 860 тонн  належить  даному  господарству. Чисельність працівників становить 6 осіб. Середня заробітна плата                                             становить  1500 гривень. Сезонні працівники  із  ПП «Агрофірма «Дзвони» за потреби  будуть працювати  у ФГ «Агрообрій».