На виконання Указу Президента №307 від 24 травня 2013 року, у Львівській обласній державній адміністрації представлено начальників державних податкових інспекцій у районах міста Львова. Зокрема, 29 липня відбулась робоча зустріч голови Львівської обласної державної адміністрації Віктора Шемчука з новопризначеними керівниками органів Міністерства доходів та зборів у Львівській області.

 

У рамках зустрічі Віктор Шемчук наголосив, що влада та контролюючі органи повинні сприймати підприємців та бізнес загалом, як партнерів, цінувати їх, поважати їх працю та допомагати у веденні чесних і прозорих справ, і побажав новопризначеним керівникам успішної та плідної праці.

Своєю чергою, начальник головного управління Міністерства доходів та зборів у Львівській області Віталій Пекарчук, представляючи керівників, коротко охарактеризував їх ділові якості та підкреслив пріоритети нового відомства: удосконалення системи адміністрування податкової системи України, якісне обслуговування платників із застосуванням новітніх технологій, спрощення документообігу, мінімум часу представникам бізнесу на спілкування із державою, і максимум – на основну діяльність.

Нагадаємо, відповідно до вище зазначеного Указу, усі новопризначені керівники органів Міндоходів області були погоджені у Львівській обласній державній адміністрації.