Оголошено конкурс на визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

Графік виїзних зустрічей із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

21 лютого мешканців села Любешка о 16.00 год, а мешканців села Серники о 17.30 год запрошують у Народний дім, для обговорення плану розвитку населених пунктів на 2019-2021 роки за участі керівників району

 

 24 вересня за участю голови Львівської облдержадміністрації Віктора Шемчука відбувся доброчинний мистецький аукціон на підтримку єдиної у Львові школи названої іменем Т.Г.Шевченка – загальноосвітньої середньої школи № 44. Зазначимо, даний захід відбувся за ініціативи львівських митців та під патронатом голови ОДА Віктора Шемчука в рамках культурного проекту «Мистецький арсенал добрих справ»

«Мені приємно долучитися до хороших ініціатив. Я вдячний митцям, які сьогодні надали свої роботи для аукціону задля того, аби учні єдиної у Львові школи названої іменем Т.Г.Шевченка мали змогу гарно навчатися, здобувати якісну освіту та гордо нести звання українця, звання львів’янина», – сказав у вітальному слові очільник області.

Також Віктор Шемчук наголосив на необхідності проведення таких заходів на Львівщині задля відродження традицій меценацтва.

 Під час аукціону на продаж виставили картини народних художників України Михайла Демцю, Бориса Буряка, Василя Федорука, заслужених діячів мистецтв України Ореста Скопа і Романа Яціва, заслужених художників України Петра Сипняка та Олександра Крохмалюка, художників Дмитра Парути, Андрія Ментуха, Володимира Іванишина, Сергія Міхновського, Сергія Резніченка, Олексія Косатого, Романа Опалинського, Володимира Богуславського, Ігоря Ковалевича, Валерія Шаленка, Теодозія Салія.

Всього до участі в аукціоні було запропоновано близько 25 мистецьких робіт (живопис, графіка та кераміка).Як зазначають організатори, проект є некомерційний та не має на меті отримувати фінансову вигоду. Кошти від реалізації проекту будуть скеровані виключно на здійснення першочергових ремонтно-реставраційних робіт на території та у приміщеннях загальноосвітньої середньої школи № 44 у м. Львові.

Більше фото тут http://loda.gov.ua/fotohalereji/hromadski-zahody?album=4&gallery=122