Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< жовтня 2013 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 386 гостей на сайті

Незабаром минає 6 років з моменту створення структури Державного реєстру виборців. А 4 роки тому працівники відділів ведення Реєстру вперше отримали змогу працювати в Автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі "Державний реєстр виборців", створеній за новітніми передовими технологіями.
Однією з основних засад ведення Реєстру є його постійність. Тобто, Державний реєстр виборців працює не тільки під час виборчих кампаній. Регулярно поновлюються його дані, вдосконалюються технології, створюється нове програмне забезпечення. На основі поданих в установленому порядку документів, працівники відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Перемишлянської райдержадміністрації вносять зміни до персональних даних виборців, змінюють виборчу адресу, вносять нові та знищують кратні записи. Для прикладу, від початку 2013 року видано 302 накази керівника районного відділу. За цими наказами до Реєстру включено 374 виборці, внесено 1105 змін до персональних даних, знищено 14 кратних включень.

Левова частка змін у базі даних Реєстру відбувається під час періодичного поновлення, яке проходить щомісяця. За три квартали 2013 року відділом опрацьовано 93 відомості (1812 записів про виборців).
Найбільш достовірна інформація отримується під час безпосереднього контакту з виборцями. За час функціонування Реєстру до відділу звернулись 862 виборці щодо включення їх у базу даних, 1524 виборці щодо змін ідентифікаційних даних, зареєстровано 786 заяв щодо зміни виборчої адреси. На жаль, висока активність виборців спостерігається виключно у передвиборчий період.
Слід нагадати, що кожен виборець має право звертатися до органу ведення Реєстру щодо неправомірного включення (невключення) до Реєстру себе чи інших осіб, запису про себе чи інших осіб, виправлення недостовірних відомостей щодо себе або інших осіб. Також виборець має право отримувати інформацію про використання своїх персональних даних, одержувати на безоплатній основі вичерпну інформацію про свої персональні дані, внесені до Реєстру, оскаржувати в установленому порядку дії чи бездіяльність органів Реєстру.
Віднедавна Державний реєстр виборців став ще ближчим та доступнішим для громадян. Кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати "Особистий кабінет виборця". Цей програмний ресурс функціонує в тестовому режимі на офіційному веб-сайті Державного реєстру виборців (www.drv.gov.ua). Для того, щоб отримати інформацію про своє включення до Реєстру, виборцю необхідно лише зареєструватись на вказаному ресурсі та правильно (згідно паспорта) вказати свої дані. Через деякий час на вказану електронну адресу надійде відповідь на запит. Поки що через "Особистий кабінет виборця" можливо лише отримати інформацію стосовно свого включення чи невключення до Державного реєстру виборців. Окрім цього, на офіційному веб-сайті Перемишлянської райдержадміністрації (www.peremrda.gov.ua) функціонує розділ "Інформація для виборців". У цьому розділі розміщено багато довідкової інформації, доступні для завантаження форми заяв для звернень громадян до відділу. Також у відділі ведення Державного реєстру виборців апарату Перемишлянської райдержадміністрації працює пряма телефонна лінія. Кожної третьої середи місяця з 14.00 год. до 16.00 год. за телефоном 2-31-09 можна отримати вичерпні відповіді з питань, що відносяться до компетенції відділу. До роботи прямої телефонної лінії можуть залучатися і фахівці дотичних до відділу установ та організацій.
Як показує практика, найчисленнішою категорією невключених до Реєстру виборців є ті, яким виповнилось 18 років і які набули права голосу. У більшості випадків це пояснюється зміною місця проживання у зв’язку з навчанням. На жаль, є випадки і недобросовісного виконання своїх посадових обов’язків деякими працівниками установ, які подають відомості про цих осіб до відділу ведення Реєстру. Проте, мабуть, кожен випускник школи чи студент-першокурсник має доступ до мережі Інтернет і, отже, може перевірити своє включення чи невключення до Реєстру за допомогою "Особистого кабінету виборця" та звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців для усунення порушень. Також рекомендується перевірити себе у базі даних Реєстру особам, які звільнилися з лав Збройних сил України, вибули з установ виконання покарань, та тим, які з різних причин були відсутні у списках виборців на останніх виборах і не брали участі у голосуванні.
Отже, відділ ведення Державного реєстру виборців Перемишлянської райдержадміністрації працює з 9.00 год. до 18.00 год (у п’ятницю до 17.45 год.) за адресою: м. Перемишляни, вул. Привокзальна, 3, каб 34б (третій поверх адмінбудинку). Телефони: 2-31-09, 066-144-50-26. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .


Начальник відділу ведення
Державного реєстру виборців апарату
Перемишлянської райдержадміністрації
М. Сурма

(Опубліковано в газеті "Перемишлянський край" №№83-84 від 17 жовтня 2013р.)