З метою створення громадського діалогу та вирішення актуальних питань, що стосуються молоді із залученням лідерів молодіжних громадських та студентських організацій Львівської області, управління молоді та спорту оновлює склад Молодіжної ради при Львівській обласній державній адміністрації.

Відповідно до Стратегії розвитку державної молодіжної політики на період до 2020 року, робота Молодіжної ради провадитиметься за такими основними напрямками:
-    зайнятість молоді на ринку праці;
-    формування здорового способу життя серед молоді;
-    національно-патріотичне виховання молоді;
-    участь молоді у суспільно-політичному житті;
-    творчий, науковий та інтелектуальний розвиток молоді, підтримка талановитої молоді;
-    інтеграція молоді в європейське молодіжне співтовариство, розширення міжнародного молодіжного співробітництва, співпраця з українською діаспорою.
З метою забезпечення публічності процесу формування персонального складу молодіжної ради при Львівській обласній державній адміністрації просимо лідерів громадських молодіжних організацій Львівщини подавати кандидатури щодо складу Молодіжної ради.
Пропозиції просимо подавати в термін до 14 лютого 2014 року на адресу управління молоді та спорту (м. Львів вул. Чупринки, 55 а) та на електронну адресу ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).
За детальнішою інформацією просимо звертатися у відділ молодіжної політики (тел. 238-48-82).