Департамент з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації інформує, що станом на 12.00 годину 31 січня 2014 року рух на дорогах державного значення, в тому числі на міжнародній дорозі Київ – Чоп, національній Львів – Радехів – Луцьк, регіональній дорозі Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква до межі з Волинською областю, забезпечений в повному обсязі.

Однак у зв’язку з сильним вітром (15-20 м/с) та хуртовиною на окремих ділянках доріг загального користування у Бродівському, Буському, Жовківському, Перемишлянському, Золочівському, Кам’янка-Бузькому, Миколаївському, Мостиському, Перемишлянському, Радехівському, Самбірському та Сокальському районах періодично утворюються перемети. Внаслідок цього станом на зараз відсутній доїзд до 78 та ускладнено доїзд до 99 населених пунктів області.
До снігоочисних робіт на дорогах області 31 січня залучено 273 одиниці спеціальної техніки, з них 7 роторів (на автодорогах Жовква-Червоноград – Володимир-Волинський – Ковель, Львів – Радехів – Луцьк та на дорогах місцевого значення у Бродівському, Радехівському, Золочівському та Сокальському районах).
Від ДП «Львівоблавтодор» для розчистки від снігу та утримання доріг на території області залучено 152 од. техніки та 180 осіб.
Крім цього, Службою автомобільних доріг у Львівській області, ДП «Львівоблавтодор» та місцевими райдержадміністраціями додатково залучено відповідно до укладених угод 63 одиниці снігоочисної техніки від суб’єктів господарювання.
Від підрозділів ДСНС України, які дислокуються на території Львівської області, залучено – 162 чол. та 51 од. техніки, у тому числі:
- від Головного управління ДСНС України – 145 чол. та 46 од. техніки (з них: БАТ-2 – 1 од. та снігохід – 1 од.), 2 мобільні оперативні групи Головного управління та 13 оперативних груп підрозділів області.
- від 2 Спеціального регіонального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) – 17 чол. та 5 од. техніки (Сколівський район: на автодорозі Київ-Чоп (Івашківський перевал) УРАЛ-375 та (Орявський перевал) ЗІЛ-131 (МТО-АТ); Сокальський район: на автодорозі  «Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква», шнекороторна машина Д-902 (УРАЛ-375); Бродівський район – ІМР.
Організовано взаємодію з командирами військових частин МО України (Академія Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, в/ч А3817, А0998, А2595) та Т0110 Мінінфраструктури України. 31 січня від них залучено 7 одиниць техніки та 17 осіб, а саме:
на території Бродівського району – від  в/ч А2595 шнекороторна машина Д-902 (УРАЛ-375) – 1 од. та автомобіль АП – 1 од.;
на території Мостиського району – від в/ч А3817 (м. Самбір) шляхопрокладач БАТ-2;
на території Сокальського району – 2 бульдозери від в/ч Т0110.
Додатково від в/ч А0998 (м. Яворів) у Сокальський район передислоковується на трейлері шляхопрокладач БАТ-2.
Протягом 30 січня підрозділами ДСНС України:
- здійснено буксирування 58 автотранспортних засобів, у тому числі 5 автобусів, 26 великовантажних автомобілів та 27 легкових автомобілів, надано допомогу 177 особам;
- в пункти обігріву звернулося – 48 осіб.
Керівництвом обласної державної адміністрації, Службою автомобільних доріг у Львівській області у взаємодії з райдержадміністраціями та органами місцевого самоврядування із залученням підрозділів ДСНС України, Міністерства оборони України, Мінінфраструктури України та суб’єктів господарювання, вживаються заходи з розчистки доріг та забезпечення доїзду до всіх населених пунктів на території області.