«Враховуючи нещодавно прийнятий Закон України «Про виробництво та обіг органічної сільськогосподарської продукції та сировини» від 3 вересня 2013 року, актуальним є питання органічного виробництва,  насамперед  тому, що вона стосується основоположних суспільних цінностей: якості продуктів харчування, екологічної безпеки довкілля та соціально-економічних чинників».

Таку думку висловив в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Роман Верещинський 31 січня під час круглого столу щодо обговорення змін до Комплексної програми підтримки та розвитку АПК Львівської області на період 2013-2015 роки.
За словами Романа Верещинського, вагомим при виробництві органічної продукції є те, що воно передбачає витрати на поліпшення і захист навколишнього середовища, гуманне ставлення до тварин, визначене стандартами органічного виробництва, нівелювання ризиків для здоров’я фермерів, через неправильне поводження з пестицидами, розвиток сільських територій шляхом створення додаткових робочих місць.
Відтак до діючої Комплексної програми запропоновано внести деякі зміни й у цій галузі. Зокрема, передбачається компенсація вартості сертифікації продукції у розмірі 5 тис. грн., що становить 100% від потреби.
Нововведенням  є також програма щодо стимулювання розвитку рибальництва, триває обговорення можливості відшкодування у 50% розмірі виготовлення технічної документації на електропостачання у фермерських господарствах.
Під час круглого столу йшлося й про створення тендерного комітету при департаменті агропромислового розвитку ЛОДА, який би складався із фахових працівників та займався формуванням держзакупівель для подальшої реалізації їх за програмами, які діють в області.
Також присутні звернули увагу на низьку поінформованість щодо самої програми серед потенційних учасників, тобто серед селян.
Також було запропоновано започаткувати в Львівській області практику проведення випробування сортів, оскільки саме із визначенням найефективнішого та найпродуктивнішого сорту для цього регіону, можна значно збільшити валове виробництво без застосування інших ресурсів.