Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< травня 2014 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 280 гостей на сайті

 

Сектор молоді та спорту Перемишлянської райдержадміністрації повідомляє про можливість відпочинку дітей та молоді в Болгарії за сприянням Громадської організації «Центр оздоровлення та відпочинку Львівщини», метою діяльності якої є впровадження та розвиток альтернативних форм відпочинку й оздоровлення дітей, молоді та сімей області.

 

Влітку 2014 р. пропонуються одні з кращих за ціною та якістю наданих послуг дитячі заклади оздоровлення та відпочинку в Болгарії:  Дитячий творчий табір «Разом» (м. Кітен, Болгарія) та  Дитячий оздоровчий комплекс «Теодора» (курорт Сонячний Берег, Болгарія), які розміщенні на березі Чорного моря із золотим піском. На території таборів є двох, трьох місні номери, в яких є кондиціонер, холодильник, телевізор, санвузол в номері та балкон. Щоденне прибирання номерів працівниками. В таборі «Разом», «Теодора» є 4-х разове харчування (сніданок, обід, вечеря – швецький стіл, полудень – фрукти, сік, випічка). Також на території таборів є басейн, танцювальний зал з дзеркалами, спортивні площадки, які включають: баскетбольне, футбольне, гандбольне поля, волейбольне поле на піску та тенісні корти. Для дітей функціонують гуртки та секції: юних телеведучих (табірне телебачення); редакція газети "Разом" (журналістський гурток); англійський клуб (щоденні практичні заняття); творці прекрасного (творчі лабораторії); гурток чудес (майстер - класи з ілюзіон мистецтву); гурток справжніх чоловіків (лазерні бої).

Зміни: - Дитячий творчий табір «Разом»  14-29 липня 2014 року.

- Дитячий оздоровчий комплекс «Теодора» з 22 червня 2014р. через кожні 12 днів протягом літа.

Супровід групи дітей віком 7-17 років в літні табори Болгарії «Разом», «Теодора» здійснюється організовано із супроводжуючими особами з м.Львів.

Необхідні документи:
-   Наявність закордонного паспорта;

- Пакет документів для надання дозволу виїзду дітей за кордон на відпочинок та оздоровлення без батьків.
Відпочинок в Болгарії крім дітей пропонується молоді та сім»ям.

Заяви щодо бажання відпочити в таборах подавати до 15 травня 2014р. в сектор молоді та спорту райдержадміністрації.

За додатковою інформацією  звертатись за адресою: м.Перемишляни, вул. Привокзальна,1 сектор молоді та спорту РДА (спортивна школа).
Графік  прийому громадян: вівторок, четвер з 10.00 до 13.00 год.  (тел. для довідок 2-15-72)