vuiznui.jpg17 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації В. Дидик за участі радника голови РДА Ю. Пивчука провів виїзний прийом громадян у м. Бібрка. Зі своїми проблемами до керівника району звернулися як окремі мешканці міста, так і представники громадських організацій. Усі вони були прийняті та вислухані головою РДА. Здебільшого, людей хвилювали питання ремонту доріг, реконструкції Народного дому, благоустрою у м. Бібрка, оренди земель та інші.

Велику активність під час прийому проявили мешканці стосовно питання виділення земельних ділянок під будівництво у новому мікрорайоні м. Бібрка. Жвавого обговорення набуло і питання виготовлення документації та облаштування сміттєзвалища для населених пунктів Бібрської зони.wkola.jpg

Із своєю проблемою на прийом до голови РДА прибули мешканці аварійного будинку на площі Національного Відродження, 5 у м. Бібрка. Людей цікавило питання продовження робіт щодо виведення з аварійного стану їхніх помешкань. Відтак, В. Дидик здійснив візит на територію аварійного будинку, аби детально ознайомитися із його станом та знайти шляхи вирішення цієї проблеми.
Цього ж дня голова РДА В. Дидик та голова районної ради М. Музичка відвідали Бібрську ЗОШ I-III ст. ім. Уляни Кравченко, де дирекція школи звітувала перед громадою про діяльність навчального закладу. Заслухавши проблемні питання навчального закладу, очільник району пообіцяв всіляко сприяти у їх вирішенні та висловив сподівання на тісну та плідну співпрацю адміністрації школи і районної влади.