Сьогодні  о 18.00 год. у римсько-католицькому кафедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці відбудеться урочисте відкриття виставки «Святий Папа Іван Павло ІІ. Життя в молитві».

Захід організовано Львівським музеєм історії релігії спільно з Львівською архідієцезією римо-католицької церкви.
Експозиція створена на основі особистих матеріалів архієпископа Мечислава Мокшицького – Львівського митрополита Римо-католицької церкви, який багато років був особистим секретарем Папи Івана Павла ІІ.
Відвідувачі зможуть побачити сутану Папи, його сорочку з монограмою «G. P. II», столовий посуд з його гербом.  Експозицію складуть особисті речі Івана Павла ІІ: футляр для окулярів, пояс,  орнати, пілеолус, цінгулюм, запонки, стули, перстні, хрести понтифікальні. Також будуть представлені різні подарунки для Папи, колекційні набори ватиканської ліри і євро, конверти пошти Ватикану.
Приверне увагу справжній костюм швейцарського гвардійця – класична уніформа розроблена Мікеланжело спеціально для охорони понтифіків, яка вже 400 років не змінювалася.
Доповненням до особистих речей Папи Івана Павла ІІ є світлини персонального фотографа понтифіка Артуро Марі, а також львівського фотохудожника Василя Пилип’юка.
Львівський музей історії релігії представить свою колекцію речей. Це добірка газет та журналів, які виходили під час візиту Святійшого Отця в Україну 23-27 червня 2011 року, різноманітні сувеніри, листівки, значки, прапорці, поштівки, путівники, довідники.
Виставка присвячена канонізації Святішого Отця Івана Павла ІІ та 13-й річниці Апостольського візиту в Україну.