plat.jpg25 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації В. Дидик за участі голови районної ради М. Музички провів виїзну нараду у Великоглібовицькій сільській раді. Основною темою наради було питання ліквідації заборгованості із сплати орендної плати за землю та господарські приміщення як одна з передумов виконання місцевих бюджетів. Відтак, до участі в обговоренні були також запрошені підприємці та фізичні особи, які мають заборгованість із сплати податків до бюджету Великоглібовицької сільської ради.
Під час наради сільський голова А. Іванський надав інформацію щодо стану заборгованості, а також вжитих органом місцевого самоврядування заходів з метою її ліквідації. Водночас, свої методичні і практичні рекомендації сільській раді надали районний прокурор В. Купецький, заступник начальника-начальник Перемишлянського відділення Золочівської ОДПІ І. Дяків, начальник відділу Держкомзему у Перемишлянському районі Ю. Тютюник, помічник-консультант народного депутата України Л. Заставна, головний спеціаліст сектору інвестицій, розвитку інфраструктури та туризму управління економічного розвитку та торгівлі РДА Г. Білик.

 

 

У підсумку голова РДА В. Дидик наголосив на необхідності своєчасної сплати орендної плати в казну сільської ради, що дасть можливості для подальшого розвитку території. Враховуючи те, що проблема із сплатою податків є  актуальною для більшості сільських рад очільник району дав доручення створити комісію з визначення втрат власників земель РДА, яка сприятиме вирішенню цієї проблеми.
Цього ж дня, керівництво району здійснило робочий візит у Стрілківську сільську раду, де ознайомилося із станом виконання місцевого бюджету. Під час спілкування із сільським головою І. Дейнекою, було проаналізовано дохідну та видаткову частину бюджету, а також надано рекомендації з його наповнення.