Щорічно з 1 по 7 серпня на Львівщині проходить Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування.
Акція проводиться з метою популяризації та підтримки природного вигодувування дітей, для пожвавлення та відновлення втраченої традиції — годування дітей грудьми.

Проходить акція під егідою WABA — Міжнародного Союзу, що об’єднує організації та приватних осіб, які вірять у право матері на годування дитини грудьми і право дитини харчуватися материнським молоком. Ця організація присвячує свою роботу захисту, освіті і підтримці цих прав. WABA працює в тісному співробітництві з ЮНІСЕФ.
Альянс дій на підтримку грудного вигодовування (WABA) оголосив тему цьогорічного Тижня грудного вигодовування, яка відзначається у всьому світі ось уже 22-й раз. Оскільки 2014 є роком чемпіонату світу з футболу, тема Тижня привертає увагу не тільки матерів, а й уболівальників: «Вигодовування грудьми – переможний гол на користь життя!»
Враховуючи актуальність проблеми, департамент охорони здоров’я спільно з департаментом з питань культури, охорони культурної спадщини та культурних цінностей Львівської облдержадміністрації  підтримали ініціативу Регіонального центру підтримки лактації та грудного вигодовування (обласний клінічний перинатальний центр) і Львівської  асоціації консультантів з грудного вигодовування у проведенні акції «У нашім раї на землі нічого кращого немає, як тая мати молодая з своїм дитяточком малим».
Проведення заходу заплановано на 2 серпня об 11 год., м.Львів, на площі біля пам’ятника І. Я. Франку. Під час Акції відбудеться  зустріч  майбутніх і годуючих мам, їхніх родичів та знайомих, усіх, кому не байдуже здоров’я дітей та їхніх мам.
У програмі зустрічі передбачено:
• Фотовиставка – «Розкажи світу про грудне вигодовування»
• Знайомство учасників
• Вікторини для присутніх
• Дитячі конкурси та ігри
• Безкоштовні консультації дипломованих консультантів з грудного вигодовування
• 5-хвилинне спільне годування дітей
• Коротка концертна программа.

Довідково:
Сьогодні  на Львівщині переважна більшість закладів охорони здоров’я матерів і дітей сертифіковані на звання «Лікарня, доброзичлива до дитини». Цей статус означає, що у кожному такому лікувальному закладі працюють медичні працівники, які володіють основами підтримки грудного вигодовування.
У Львівській області 34 сертифікованих заклади, що мають статус «Лікарні доброзичливої до дитини».
– Питома вага дітей, які народились у родопомічних закладах сертифікованих на відповідність статусу «Лікарня, доброзичлива до дитини», становить 88% у Львівській області.
– У Львівській області питома вага дітей, що знаходяться на грудному вигодовуванні до 6 міс. складає 59%
– Рівень дітей, які отримували грудне молоко у віці 12 місяців і старші  у 2013 році – 25% .
Дата проведення «Тижня підтримки грудного вигодовування» обрана невипадково, адже в цей день у 1990 році була прийнята Декларація про захист, заохочення та підтримку грудного вигодовування. Декларацію підписали 32 країни і 10 агентств ЮНІСЕФ.