xarchuk.jpg«На жаль, за часи своєї незалежності Україна більше уваги приділяла охороні західного кордону, аніж східного. Із Європою нас відділяють двометрові огорожі та пункти пропуску, натомість наш східний кордон маркований простими стовпами, які повідомляють де закінчується український кордон і починається російський».

Про це на зібранні матерів військовослужбовців з усіх регіонів України сказав заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Володимир Харчук.
Захід розпочав настоятель гарнізонного храму св. ап. Петра і Павла у Львові о. Степан Сусє. Він зачитав Молитву матерів військовослужбовців за своїх дітей та запропонував хвилиною мовчання вшанувати загиблих, додавши, що  українці повинні докласти всіх зусиль, аби зупинити агресію на сході України. «Якщо ми цього не зробимо, то за нас цього ніхто не вирішить. Ми повинні докласти всіх зусиль, щоб захистити свою країну. Ми повинні докласти всіх зусиль, щоб зробити це разом, аби наші діти повернулись із цієї війни з усмішкою», – підкреслив о.Степан Сус.
Заступник голови Львівської ОДА Володимир Харчук подякував матерям за самоорганізацію у відстоювання прав своїх синів-військовослужбовців. Окрім того, він повідомив, що в області виділено три мільйони гривень для українських військових, ЛОДА розробила програму матеріально-технічного забезпечення військових частин, які є на території Львівської області.