На засіданні сесії Коросненської сільської ради обговорено зміни до Конституції України

konst1401.jpg 26 серпня 2014 року на засіданні сесії Коросненської сільської ради за участі активу сільської

konst1402.jpg

ради обговорено зміни до Конституції України на реалізацію Реформи місцевого самоврядування та курсу Уряду на децентралізацію влади в Україні. Начальник відділу організаційно-кадрової  роботи апарату райдержадміністрації Зварич С.М. довів до відома присутніх основні завдання Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні та пропозиції змін до Конституції України на реалізацію Концепції. За результатами обговорення прийнято рішення сесії щодо організації проведення обговорень в усіх населених пунктах сільської ради.

 

У Перемишлянській РДА відбулося громадське обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади

b_200_150_16777215_0___images_stories_14rik_08-14_01019.jpg14 серпня у залі засідань Перемишлянської райдержадміністрації відбулося громадське обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади. В обговоренні взяли участь: голова РДА В. Дидик та голова районної ради М.Музичка, заступники голови РДА та райради, міські і сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники громадських організацій, депутатського корпусу районної ради, засобів масової інформації. Для більшої ефективності в обговоренні даного питання було застосовано мультимедійне обладнання, на якому продемонстровано матеріали із пропозиціями щодо змін до Конституції України та реформи місцевого самоврядування.
Міським та сільським головам рекомендовано провести відповідні обговорення у населених пунктах місцевих рад, для чого їм надано інформаційні матеріали.