Президент України Віктор Янукович переконаний: тільки системний підхід до проблем аграрної галузі і розвитку села дасть можливість їх вирішити. Про це Глава держави заявив під час прес-конференції для центральних, регіональних та іноземних ЗМІ.

За словами Віктора Януковича, нині визначаються пріоритетні питання щодо розвитку аграрної галузі та українського села. «У цьому році ми повинні прийняти всі законопроекти, які стосуються земельної реформи», – підкреслив він.

За словами Глави держави, один із законопроектів – про земельний кадастр – уже прийнятий Верховною Радою України в цілому… Президент сподівається, що на початку наступної сесії будуть прийняті й інші законопроекти, які запровадять ринок землі з початку 2012 року.

Віктор Янукович наголосив, що земельна реформа «це той шлях, який дасть можливість залучати додаткові кошти на розвиток інфраструктури села». Саме її впровадження, зазначив Глава держави, дасть можливість ефективно використовувати земельні ресурси.

«Механізми, які будуть закладені у земельні реформи, дозволять не тільки залучити до виробництва сільгосптоварів ефективних менеджерів, тих, хто раціонально використовуватиме українську землю, а й, безумовно, дасть можливість отримувати громадянам, власникам паїв справедливу ціну за оренду землі та її продаж», – підкреслив Віктор Янукович.