Такого висновку дійшли учасники «круглого столу», який відбувся 18 листопада в приміщенні львівського Прес-клубу. Учасниками заходу, що відбувся з ініціативи департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської ОДА, стали представники комунальних друкованих ЗМІ області, ЛОО Національної спілки журналістів України, факультету журналістики Львівського національного університету ім. І.Франка, депутатів Львівської облради.

Учасники обговорення вважають, що проект Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» потребує доопрацювання, адже окремі його статті суперечать майже 8 діючим законам України, котрі регулюють діяльність ЗМІ. Окрім цього, пріоритетним завданням сьогодні є не реорганізація комунальних друкованих ЗМІ, а створення концепції (стратегії) розвитку (захисту) інформаційного простору України, особливо в умовах загрози іноземної інтервенції.
На думку присутніх, потрібно розробити єдиний закон, який би регулював діяльність телебачення, радіомовлення та друкованих ЗМІ. До його написання слід залучити і представників редакцій комунальних ЗМІ.
Керівники районних газет висловили занепокоєння, що реформування комунальних друкованих ЗМІ сьогодні може загрожувати зникненню районних комунальних газет.
За результатами обговорення прийнято рішення звернутися до Державного комітету телебачення та радіомовлення України з пропозицією доопрацювати проект Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації».