Станом на 17 листопада цього року спеціалісти центрів зайнятості Львівщини проводили роботу з 4741 громадянином працездатного віку, що приїхали до області з АР Крим, м. Севастополя та південно-східних областей України.

За допомогою телефонного зв’язку було з’ясовано їхні наміри щодо поновлення трудової діяльності, а також поінформовано про наявні вакансії на місцевому ринку праці, послуги служби зайнятості тощо.
Як зізналися 3768 приїжджих, вони не потребують допомоги у пошуку роботи (594 – ті, що не припинили трудової діяльності, приватні підприємці), 184 працевлаштувалися самостійно, 1335 не готові працювати у зв’язку з необхідністю доглядати за дітьми, хворими й т. д., а 225 − через відсутність документів. Про це повідомили у відділі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Львівського обласного центру зайнятості.
Упродовж березня-листопада цього року на обліку в обласній службі зайнятості перебували 999 вимушених переселенців. Із них 158 уже працюють, одна особа започаткувала підприємницьку діяльність, 17 − взяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, 21 − отримали скерування на професійне навчання.
Аби прибулі на Львівщину скористалися державною фінансовою підтримкою, фахівці центрів зайнятості інформують їх про законодавчі новації як у телефонному режимі, так і під час надання індивідуальних та групових послуг.