Дітям з багатодітних сімей закуплять навчальне приладдя та шкільний інвентар з обласного бюджету на суму понад 750 тисяч гривень. Про це йдеться у розпорядженні т.в.о. голови ЛОДА Юрія Турянського.

Для реалізації обласної програми з покращення соціального захисту багатодітних сімей, які проживають на території Львівської області, Юрій Турянський доручив затвердити розподіл видатків обласного бюджету на реалізацію обласної програми з покращення соціального захисту багатодітних сімей.
Передбачено, що навчальне приладдя та шкільний інвентар закуплять для дітей з багатодітних сімей, у яких виховується четверо та більше дітей віком до 18 років (включно), а також дітей, які навчаються у вищих навчальних закладах I-II, ІІІ-ІV рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладах з денною формою навчання (до 23 років).
Отримати навчальне приладдя та шкільний інвентар можуть діти з багатодітних сімей, представники яких звернулись до органів соціального захисту населення або до інших органів, до компетенції яких належить соціальний захист багатодітних сімей, за місцем реєстрації до 10 грудня 2014 року та подали наступні документи: заяву; копію свідоцтва про народження дитини; копію посвідчення дитини з багатодітної сім’ї.