З початку 2014 року 16 територіальними органами Держземагентства у Львівській області надаються адміністративні послуги через центри надання адміністативних послуг при райдержадміністраціях та органах місцевого самоврядування.

Зокрема, надаються найбільш запитувані громадянами послуги:
видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки;
висновок про погодження документації із землеустрою;
державна реєстрація земельної ділянки.
«Проведена нами робота з представлення послуг Держземагентства в Центрах надання адмінпослуг та в мережі Інтернет, перш за все запобігає «біганню» громадянина по кабінетах чиновників, відповідно маємо на меті пришвидшити надання послуг, зробити їх зрозумілими та доступними громадськості. І, вже, з 1 січня наступного року ми розпочнемо повноцінно надавати адмінпослуги через Центри надання адміністративних послуг»,- розповів начальник головного управління Держземагентства у Львівській області Степан Ярмус.
Відзначимо що Відділом Держземагентства у Сколівському районі Львівської області, протягом 2014 року, надаються всі адміністративні послуги відділу через ЦНАП.

Довідка:

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України 16 травня 2014 року №523-р, яким затверджено перелік найпопулярніших серед громадян і бізнесу адміністративних послуг, кадастрові реєстратори Держземагентства Львівщини розпочнуть надання всіх адмінпослуг через Центри надання адміністративних послуг з 1 січня 2015 року.