img_4584.jpg3 грудня т. в. о. голови Перемишлянської райдержадміністрації Роман Андрусишин здійснив робочу поїздку в населені пункти Ушковицької сільської ради. В межах візиту керівник району спільно із Ушковицьким сільським головою Петром Горецьким і старшим менеджером регіонального розвитку агрохолдингу Андрієм Демяновичем проінспектував ремонт ділянки дороги Перемишляни-Чуперносів та моста у с.Неділиська, виконаний за сприяння агрохолдингу «Мрія».
Нагадаємо, близько двох тижнів тому із проблемою незадовільного стану доріг Перемишляни-Чуперносів та Кимир-Неділиська до т. в. о. голови райдержадміністрації звернувся Ушковицький сільський голова. Оскільки ці ділянки доріг стали також об’єктом постійних нарікань з боку місцевих мешканців, було прийнято рішення звернутися за допомогою до керівництва «Перемишляни-агро», який орендує на цих територіях землі. Відтак, за сприяння очільника району орендарі оперативно взялись за вирішення цієї проблеми.
Варто відзначити, що агрохолдинг «Мрія» посприяв у вирішенні питань низки інших населених пунктів району. Зокрема, за їх сприяння було облаштовано цвинтар у с. Лани, дерев’яні сходи у церкві с. Дунаїв, відремонтовано міст у с. Неділиська, виготовлено підвісний дашок у Лагодівській ЗОШ, а також оброблено земельну ділянку, відведену під цвинтар у с. Тучне, проведено ремонт дороги у с. Чемеринці та ремонт огорожі біля Народного дому у с. Чуперносів.