Департамент фінансів Львівської обласної державної адміністрації надіслав Кабінету Міністрів України, Міністерству фінансів України, бюджетному комітету Верховної Ради України, народним депутатам від Львівщини та Українській асоціації обласних та районних рад пропозиції щодо проекту Закону України „Про внесення змін до Бюджетного кодексу України” (щодо бюджетної децентралізації).

У документі, зокрема, йдеться про те, що обласною державною адміністрацією проведено попередні розрахунки обсягу місцевих бюджетів на 2015 рік з урахуванням змінених підходів до формування дохідної та видаткової частин місцевих бюджетів, визначення засад трансфертної політики та організації міжбюджетних відносин, передбачених у проекті Закону України „Про внесення змін до Бюджетного кодексу України” (щодо бюджетної децентралізації).
Зазначено також, що у цілому запропоновані до Бюджетного кодексу України зміни в частині бюджетної децентралізації вважаємо не лише доцільними, але й необхідними. Нова концепція міжбюджетних стосунків щодо самостійності місцевих бюджетів і на етапі їх формування, і на етапі затвердження та виконання особливо актуальна.
Одночасно й повна відповідальність покладається на місцеві органи влади за створення умов для розвитку економіки, господарської та соціально-культурної діяльності відповідної території.
За функціонування двох пріоритетних соціальних сфер суспільства – освіти та охорони здоров’я, місцеві органи влади поділяють відповідальність з центральною владою, адже на їх утримання надаються цільові кошти. Також запроваджуються умови для стимулювання об’єднання територіальних громад з низькою фінансовою спроможністю та чисельністю мешканців.
Ознайомитися з повним текстом листа  можна тут