В дитячий будинок сімейного типу у Городоцькому районі влаштовано на спільне проживання та виховання двоє дітей, позбавлених батьківського піклування, 2002 р.н. та 2005 р.н., які є між собою рідними братом та сестрою. - про це повідомив начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації Володимир Лис.

Він зазначив, що тепер в родині виховуються семеро прийомних та троє рідних дітей.
“Також відповідно до рішення голови виконавчого комітету Стрийської міської ради, у м.Стрию створено прийомну сім'ю, куди влаштували на виховання та спільне проживання дитину, позбавлену батьківського піклування, 2003 р.н”, - поінформував В. Лис.
Станом на 8 грудня 2014 року в області функціонує 28 дитячих будинків сімейного типу, в яких влаштовано 203 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 109 прийомних сім'ї куди влаштовано на спільне проживання та виховання 165 дітей,зазначеної категорії.
Окрім того, на Львівщині функціонують 3 дитячі  будинки сімейного типу та одна прийомна родина, в яких виховуються 21 дитина-сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування.