10 грудня в облдержадміністрації відбулась нарада щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО для індивідуального житлового будівництва. У ній взяли участь представники військових, добровольчих батальйонів, громадських організацій та структурних підрозділів ОДА. Нарада відбулась під головуванням в.о. заступника голови ОДА Сергія Росстального.

Дискусійними виявились питання формування списків учасників АТО, які написали заяви на отримання земельної ділянки та порядок і місце видачі цих ділянок. Сергій Росстальний зазначив, що згідно з чинним законодавством заявки на отримання землі можна подавати не лише за місцем реєстрації. Відтак, більшість жителів області написали заяви на отримання землі у м.Львові та довколишніх районах.
“Для вирішення цього питання ми пропонуємо створити дві робочі групи. Перша займатиметься формуванням списків учасників АТО. Основою цієї групи стануть представники Збройних сил України, добровольчих батальйонів та громадських організацій. Також буде визначено категорії осіб, котрі повинні бути на початку списку – сім'ї загиблих, поранені. Щодо іншої групи, то вона здійснюватиме пошук земельних ділянок”, - зазначив Сергій Росстальний.
В.о. заступника голови ОДА повідомив, що звертатиметься до Міністерства оборони України щодо виділення під земельні ділянки для військових окремих підпорядкованих йому земель у Львівські області, які зараз не використовуються. Це, за словами Сергія Росстального, на даний момент змогло б вирішити близько 70% звернень. На законодавчому рівні Верховна Рада України повинна ще врегулювати питання виділення цих ділянок місцевими радами.