З 1 січня 2015 року адмінпослуги обласних служб, зокрема Головного управління Держземагентства, Реєстраційної служби Головного управління юстиції та Головного управління Міграційної служби, можна буде отримати виключно через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Про це йшлось під час навчального семінару, який 10 грудня провів директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської ОДА Василь Лозинський. Учасниками заходу стали близько 30 адміністраторів центрів надання адміністративних послуг, а також представники Головного управління Держземагентства у Львівській області та Реєстраційної служби Головного управління юстиції у Львівській області.
Зазначимо, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05. 2014 № 523-р. затверджено перелік адміністративних послуг органів виконавчої влади, які надаватимуться лише через ЦНАПи.
Василь Лозинський ознайомив присутніх з вимогами розпорядчого документу, який передбачає поетапний перехід до надання адмінпослуг територіальних відділень центральних органів влади.
Присутні обговорили порядок надання послуг адміністраторами ЦНАПів, а також порядок взаємодії та передачі документів від адміністратора до територіального органу.
Під час наради також вирішено провести ряд семінарів для керівників центрів надання адміністративних послуг з представниками Реєстраційної служби Головного управління юстиції у Львівській області та Головного управління Міграційної служби у Львівській області.
Довідка:
У Львівській області діє 20 центрів надання адміністративних послуг при районних державних адміністраціях і 9 – при міських радах міст обласного значення.
Дізнатися про перелік послуг кожного із цих ЦНАПів можна на порталі “Галерея послуг Львівської області”:http://e-services.loda.gov.ua/