Про стан розрахунків за спожитий газ підприємств теплоенергетики області та вжиття заходів керівниками територіальних органів влади для узгодження лімітів споживання газу з НАК “Нафтогаз України” йшлося під час засідання обласного антикризового енергетичного штабу, яке відбулося 11 грудня 2014 року.

Директор департаменту ЖКГ Львівської ОДА Андрій Ільків повідомив, що рівень розрахунків за спожитий газ теплопостачальними підприємствами області зріс до 76,4%. При середньому рівні розрахунків за спожитий у 2014 році по Україні - 53%. Як наголосив Андрій Ільків, рівень розрахунків підприємств теплоенергетики Львівської області один з найвищих серед областей України.
Окрім цього, Андрій Ільків розповів, що на виконання протокольного рішення обласного антикризового енергетичного штабу, департаментом житлово-комунального господарства вжито заходів та додатково наголошено керівникам територіальних органів влади на необхідності узгодження лімітів споживання газу з НАК “Нафтогаз України” та недопущення безлімітного споживання газу теплопостачальними підприємствами у грудні 2014 року.
Незважаючи на це, керівники територіальних органів влади не забезпечили отримання узгоджених лімітів споживання газу з НАК “Нафтогаз України”, з 25 теплопостачальних підприємств області отримали ліміти лише 5.
Тому, було прийнято рішення, під час наступного засідання заслухати керівників теплопостачальних підприємств та міських голів щодо даного питання.