У Львівській національній галереї мистецтв імені Б.Г. Возницького з 19 грудня 2014 року до 19 січня 2015 року відбуватиметься святковий проект «Різдвяна година в галереї». Про це поінформували в департаменті з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації.
Експозиція зимових пейзажів та різдвяних сюжетів, портрети сніговиків, новорічна музика та мерехтіння святкових вогників допоможуть зануритись у атмосферу Різдва, а під розкішною ялинкою кожен зможе знайти для себе подарунок.

Для діточок різного віку та їх батьків пропонується цікава та насичена програма: інтерактивна лекція на тему: «Зима в живописі», вікторина з пазлами, відео-ролик: «Образ Снігової баби в малюнках різних періодів, різних країн та художників», цікаві майстер-класи, де своїми руками можна буде зробити справжню різдвяну листівку та навчитись розписувати снігових баб на кулі.
Для дітей із сімей бійців АТО, дітей-переселенців, сиріт – захід є безкоштовним. На цих дітей тут чекатимуть подарунки.
На урочисте відкриття 19 грудня запрошені родини сімей учасників АТО з м. Яворів.
Проект реалізується за підтримки департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації.

Довідково:

Захід можна відвідати щодня, крім понеділка, з 11 до 17 години від 20 грудня 2014 року до 19 січня 2015 року.
Запрошуються групи дітей та родини з дітьми.
Орієнтовна тривалість програми – півтори години.
Участь у проекті за попереднім записом.
Контактні номери: 066 359 75 39 – Наталя Крокіс,
096 114 43 11 – Ірина Гусір.
Куратор проекту: Христина Береговська – заступник генерального директора Львівської національної галереї мистецтв імені Б.Г. Возницького.