До Дня Святого Миколая служба у справах дітей ОДА спільно з благодійною організацією “Фундація духовного відродження” підготували низку заходів для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківської опіки, а також малечі з багатодітних та малозабезпечених родин і дітей з тимчасово переселених родин зі сходу України та Криму.

“Святкування Дня святого Миколая розпочнуться 16 грудня із заходу для дітей з особливими потребами “Старти надій”, який відбудеться у спортивному залі комерційної академії. У заході братимуть участь близько ста неповносправних діток зі Львова та області”, - розповів начальник служби у справах дітей ОДА Володимир Лис.
Також, за його словами, організатори працюють над заходом “Дерево Святого Миколая”, який пройде у Домініканському соборі 19 грудня.
“Родзинкою святкувань найулюбленішого дитячого свята стане вистава “У пошуках Святого Миколая”, яка проходитиме у внутрішньому дворику Ратуші 19 та 20 грудня (початок о 13 та 15 год). У святковому дійстві будуть задіяні близько тисячі діток із соціально незахищених родин” - зазначив В Лис.
Він додав, що всім дітям Святий Миколай вручить солодощі та святкові подарунки.