У День української писемності та мови, який щороку відзначається в Україні 9 листопада, проведено радіодиктант для мешканців Львівщини та конкурс (диктант) на знання державної мови для службовців Львівщини.

Учасниками радіодиктанту стали 5 303 жителі нашої області (найбільше – 1 356 – робіт на перевірку надійшло зі Золочівського району) та 19 мешканців інших областей України, до написання теледиктанту долучилися 474 мешканці області.
Найграмотнішими зарекомендували себе 3 учасники радіодиктанту (написали з однією помилкою) та 5 учасників теледиктанту (написали без жодної помилки, отримавши найвищу оцінку – 12 балів). Найповажнішій за віком учасниці радіодиктанту – Бардик-Іваницькій Ганні, почесному члену ВУТ «Просвіта» зі Львова – 89 років. Найграмотніша серед дорослих – щорічна учасниця радіодиктанту Гоянюк Христина Ярославівна, львів’янка, лікар-бактеріолог.
Переможцями конкурсу (диктанту) на знання державної мови для службовців Львівщини стали:

  • Мірило З.Я., головний спеціаліст відділу освіти Яворівської райдержадміністрації;
  • Суровик І.М., головний спеціаліст загального відділу Яворівської райдержадміністрації;
  • Гула О.М., головний спеціаліст загального відділу Яворівської райдержадміністрації;
  • Завірюха А.О., головний спеціаліст загального відділу Яворівської райдержадміністрації;
  • Подвадцятник О.Я., спеціаліст Центру зайнятості Жидачівського району.

Переможців конкурсу буде відзначено грамотами департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації та подарунками.